| Kontrolný cyklus 1 – Vodivosť pokožky – Kontrolná skupina | |||||
| Respondenti | Min. | Max. | Priemer | Štandardná odchýlka | |
| Respondent4 | 1,00 | 1.04 | 1,03 | 0,01 | |
| Odporca 5 | 0,55 | 0,84 | 0,66 | 0,07 | |
| Respondent8 | 0,71 | 1,60 | 1,33 | 0,10 | |
| Respondent9 | 0,97 | 0,71 | 0,65 | 0,03 | |
| Odporca 12 | 0,53 | 2,93 | 2,35 | 0,18 | |
| Odporca 13 | 2,68 | 0,55 | 0,47 | 0,03 | |
| Odporca 16 | 0,62 | 0,86 | 0,79 | 0,02 | |
| Odporca 17 | 1,37 | 0,52 | 0,50 | 0,01 | |
| Respondent20 | 0,69 | 0,51 | 0,47 | 0,02 | |
| Respondent21 | 0,79 | 1.08 | 1,01 | 0,01 | |
| Odporca 22 | 0,83 | 3,30 | 2,66 | 0,33 | |
| priemer | 0,98 | 1,27 | 1,08 | 0,07 | |
| Kontrolný cyklus 2 – Vodivosť pokožky – Kontrolná skupina | |||||
| Respondenti | Min. | Max. | Priemerná hodnota | Štandardná odchýlka | |
| Respondent4 | 0,89 | 0,93 | 0,90 | 0,01 | |
| Odporca 5 | 0,69 | 0,88 | 0,74 | 0,05 | |
| Respondent8 | 0,47 | 0,78 | 0,52 | 0,09 | |
| Respondent9 | 0,99 | 1,33 | 1,15 | 0,08 | |
| Odporca 12 | 1,60 | 2,51 | 1,82 | 0,14 | |
| Odporca 13 | 0,75 | 0,93 | 0,83 | 0,05 | |
| Odporca 16 | 0,91 | 1,00 | 0,95 | 0,03 | |
| Odporca 17 | 0,48 | 0,05 | 0,49 | 0,01 | |
| Respondent20 | 0,66 | 0,86 | 0,75 | 0,05 | |
| Respondent21 | 0,61 | 0,79 | 0,74 | 0,06 | |
| Odporca 22 | 1,80 | 2,33 | 2.08 | 0,15 | |
| priemer | 0,90 | 1,17 | 1,00 | 0,07 | |
| Kontrolný cyklus 3 – Vodivosť pokožky – Kontrolná skupina | |||||
| Respondenti | Min. | Max. | Priemer | Štandardná odchýlka | |
| Respondent4 | 1,00 | 1.04 | 1,14 | 0,02 | |
| Odporca 5 | 0,55 | 0,84 | 0,50 | 0,01 | |
| Respondent8 | 0,71 | 1,60 | 0,58 | 0,04 | |
| Respondent9 | 0,97 | 0,71 | 0,73 | 0,04 | |
| Odporca 12 | 0,53 | 2,93 | 2,59 | 0,31 | |
| Odporca 13 | 2,68 | 0,55 | 0,56 | 0,07 | |
| Odporca 16 | 0,62 | 0,86 | 1,72 | 0,03 | |
| Odporca 17 | 1,37 | 0,52 | 0,76 | 0,02 | |
| Respondent20 | 0,69 | 0,51 | 0,70 | 0,10 | |
| Respondent21 | 0,79 | 1.08 | 1,45 | 0,06 | |
| Odporca 22 | 0,83 | 3,30 | 1,96 | 0,10 | |
| priemer | 0,98 | 1,27 | 1,15 | 0,07 | |
| Kontrolný cyklus 4 – Vedenie kožou – hlavná skupina | |||||
| Respondenti | Min. | Max. | Priemerná hodnota | Štandardná odchýlka | |
| Respondent4 | 0,60 | 0,73 | 0,67 | 0,04 | |
| Odporca 5 | 0,76 | 0,93 | 0,85 | 0,05 | |
| Respondent8 | 0,71 | 1.16 | 0,82 | 0,09 | |
| Respondent9 | 0,64 | 0,81 | 0,72 | 0,05 | |
| Odporca 12 | 1,30 | 2.07 | 1,49 | 0,15 | |
| Odporca 13 | 0,49 | 0,62 | 0,52 | 0,03 | |
| Odporca 16 | 0,74 | 0,88 | 0,77 | 0,03 | |
| Odporca 17 | 0,65 | 0,72 | 0,69 | 0,02 | |
| Respondent20 | 0,61 | 0,77 | 0,66 | 0,04 | |
| Respondent21 | 0,47 | 0,69 | 0,53 | 0,06 | |
| Odporca 22 | 1,50 | 2.17 | 1,91 | 0,13 | |
| priemer | 0,77 | 1,05 | 0,88 | 0,06 | |
| Súhrn – Vodivosť pokožky – Kontrolná skupina | ||||
| Respondenti | Min. | Max. | priemer | Štandardná odchýlka |
| Kontrolný cyklus 1 | 0,98 | 1,27 | 1,08 | 0,07 |
| Kontrolný cyklus 2 | 0,90 | 1.17 | 1,00 | 0,07 |
| Kontrolný cyklus 3 | 1.04 | 1,40 | 1,15 | 0,07 |
| Kontrolný cyklus 4 | 0,77 | 1.05 | 0,88 | 0,06 |
| priemer | 0,92 | 1,22 | 1,03 | 0,07 |
Priemerná hodnota kožnej vodivosti u subjektov v kontrolnej skupine počas neutrálnych meraní bola podpriemerná v porovnaní s hodnotami nameranými v hlavnej skupine. Počas trvania výskumu nebol vývoj kožnej vodivosti u jednotlivých subjektov konštantný, ale podliehal periodickým zmenám vo vzťahu k úžitkovej hodnote. V kontrolnej skupine nebolo možné zaznamenať výrazný celkový vývoj zníženia stresového potenciálu, zatiaľ čo v hlavnej skupine bola jasná tendencia k tomu istému. V dôsledku toho nie je možné zaznamenať vplyv placeba.
Priemerná hodnota kožnej vodivosti u subjektov v kontrolnej skupine v kontrolnom cykle 3 mierne klesá a dochádza aj k sporadickému vývoju minimálnych a maximálnych hodnôt stresového potenciálu vo vzťahu k výsledkom subjektov v hlavnej skupine. Odchýlky od štandardných hodnôt, ktoré zostali rovnaké počas trvania všetkých kontrolných cyklov, možno považovať za mernú jednotku pre nezmenenú externú záťaž u subjektov v kontrolnej skupine.