Zdrava Energija
Acasă
Blog & Teme
Materiale video despre radiațiile nocive și protecția sănătății
Kontakt
Analiza Biopiramidei QHR - cercetare, metodologie și rezultate

Analiza Biopiramidei QHRS: 4.4.2. Valorile de măsurare ale cantității necesare de sânge în grupul de control (valori fictive)

Ciclul de control 1 - Volum sanguin - Grup de control
Respondenți Min. Max. CB CO
RESPONDANT  4 49,59 74,13 62,46 5,85
RESPONDANT  5 9,50 30,16 18,19 3.16
REPONDANT  8 0,77 22,93 12,60 4,38
RESPONDANT  9 1,82 20,41 13,14 2,56
REPONDANT  12 10.30 43,71 27,58 4,89
REPONDANT  13 10,88 31,22 17,99 3,40
REPONDANT  16 8,96 27,79 17.30 2,88
REPONDANT  17 21,29 95,30 57,70 11,13
RESPONDANT  20 10,92 31,84 20,75 4,67
REPONDANT  21 9,25 39,16 18,55 5,37
REPONDANT  22 8,64 33,40 19.01 4,34
CB 12,90 40,91 25,93 4,78
Ciclul de control 2 - Volum sanguin - Grup de control
Respondenți Min. Max. CB CO
RESPONDANT  4 14.46 41,74 28,73 4,29
RESPONDANT  5 15,26 66,89 33,87 8,48
REPONDANT  8 3,18 29,44 20,70 5,40
RESPONDANT  9 19,77 72,24 55,24 7,45
REPONDANT  12 11.64 36,53 24,78 3,23
REPONDANT  13 24,11 59.04 42,33 5,92
REPONDANT  16 13,78 46,64 27,38 6,59
REPONDANT  17 72,15 187,34 131,38 17,76
RESPONDANT  20 8,67 46,48 35,73 0,17
REPONDANT  21 1,78 32,58 17,65 5,76
REPONDANT  22 16.01 53,38 36,89 6,47
CB 18,26 61.12 41,33 6,50
Ciclul de control 3 - Cantitatea de sânge - Grupul de control
Respondenți Min. Max. CB CO
RESPONDANT  4 16,21 33,22 26.09 3.09
RESPONDANT  5 13,67 49,10 32,50 6,33
REPONDANT  8 0,60 14.44 6,80 2,81
RESPONDANT  9 22.43 117,95 79,86 16,81
REPONDANT  12 3,22 50,80 30,45 5,58
REPONDANT  13 12,11 63,93 31,71 13,23
REPONDANT  16 1,00 44,56 23,45 6,78
REPONDANT  17 15,68 87,64 51,35 11,80
RESPONDANT  20 1,50 17,62 10,29 2,85
REPONDANT  21 11,80 23,55 17,18 2.10
REPONDANT  22 3,28 55,73 34,77 7.21
CB 9,23 50,78 31.31 7.14
Ciclul de control 4 - Cantitatea de sânge - Grupul de control
Respondenți Min. Max. CB CO
RESPONDANT  4 26,98 55,92 45,36 5.09
RESPONDANT  5 27,32 87,55 54,66 12,89
REPONDANT  8 1,49 34,49 22.00 6,92
RESPONDANT  9 3,47 48,85 31,73 7,39
REPONDANT  12 29,90 90,79 59,73 9,68
REPONDANT  13 30,35 74,15 49,60 7,59
REPONDANT  16 14.00 43,71 30.02 4,80
REPONDANT  17 63,35 143,25 104,23 11.33
RESPONDANT  20 2,59 36,33 21,76 6.21
REPONDANT  21 3,61 11.25 6,38 0,96
REPONDANT  22 18,58 65,61 39,60 7,41
CB 20.15 62,90 42,28 7.30


 Dezvoltarea valorilor măsurate ale cantității medii necesare de sânge la subiecții din grupul de control se modifică sporadic în fiecare ciclu de control și nu există o tendință de recunoscut. Creșterea cantității medii necesare de sânge la subiecții din grupul de control în unele cicluri de control este o consecință a creșterii valorii fictive ridicate a circulației la unii subiecți.

Valoarea medie minimă a cantității necesare de sânge în toate ciclurile de control se află la subiecții grupului principal cu mai mult de 20%.









Distribuie aceste informații

Ajutați-i pe alții să afle mai multe despre armonizarea spațiului.

Înapoi sus
Concluzia dezvoltării cantității necesare de sânge - Grupul de control
Ciclul Min. Max. CB CO
Ciclul de control 1 12,90 40,91 25,93 4,78
Ciclul de control 2 18,26 61,12 41,33 6,50
Ciclul de control 3 9,23 50,78 31.31 7,14
Ciclul de control 4 20.15 62,90 42,28 7.30
CB 15.13 53,93 35,22 6,43