| Kontrolní cyklus 1 – Objem krve – Kontrolní skupina |
| Respondenti |
Min. |
Max. |
CB |
CO |
| RESPONDENT 4 |
49,59 |
74,13 |
62,46 |
5,85 |
| RESPONDENT 5 |
9,50 |
30,16 |
18,19 |
3.16 |
| RESPONDENT 8 |
0,77 |
22,93 |
12,60 |
4,38 |
| RESPONDENT 9 |
1,82 |
20,41 |
13,14 |
2,56 |
| RESPONDENT 12 |
10:30 |
43,71 |
27,58 |
4,89 |
| RESPONDENT 13 |
10,88 |
31,22 |
17,99 |
3,40 |
| RESPONDENT 16 |
8,96 |
27,79 |
17:30 |
2,88 |
| RESPONDENT 17 |
21,29 |
95,30 |
57,70 |
11,13 |
| RESPONDENT 20 |
10,92 |
31,84 |
20,75 |
4,67 |
| RESPONDENT 21 |
9.25 |
39,16 |
18,55 |
5.37 |
| RESPONDENT 22 |
8,64 |
33,40 |
19.01 |
4.34 |
| CB |
12,90 |
40,91 |
25,93 |
4,78 |
| Kontrolní cyklus 2 – Objem krve – Kontrolní skupina |
| Respondenti |
Min. |
Max. |
CB |
CO |
| RESPONDENT 4 |
14,46 |
41,74 |
28,73 |
4.29 |
| RESPONDENT 5 |
15,26 |
66,89 |
33,87 |
8,48 |
| RESPONDENT 8 |
3.18 |
29,44 |
20,70 |
5,40 |
| RESPONDENT 9 |
19,77 |
72,24 |
55,24 |
7,45 |
| RESPONDENT 12 |
11,64 |
36,53 |
24,78 |
3.23 |
| RESPONDENT 13 |
24,11 |
59,04 |
42,33 |
5,92 |
| RESPONDENT 16 |
13,78 |
46,64 |
27.38 |
6,59 |
| RESPONDENT 17 |
72,15 |
187,34 |
131,38 |
17,76 |
| RESPONDENT 20 |
8,67 |
46,48 |
35,73 |
0,17 |
| RESPONDENT 21 |
1,78 |
32,58 |
17,65 |
5,76 |
| RESPONDENT 22 |
16.01 |
53,38 |
36,89 |
6,47 |
| CB |
18.26 |
61,12 |
41,33 |
6,50 |
| Kontrolní cyklus 3 – množství krve – kontrolní skupina |
| Respondenti |
Min. |
Max. |
CB |
CO |
| RESPONDENT 4 |
16,21 |
33,22 |
26.09 |
3.09 |
| RESPONDENT 5 |
13,67 |
49,10 |
32,50 |
6.33 |
| RESPONDENT 8 |
0,60 |
14.44 |
6,80 |
2,81 |
| RESPONDENT 9 |
22.43 |
117,95 |
79,86 |
16,81 |
| RESPONDENT 12 |
3.22 |
50,80 |
30,45 |
5,58 |
| RESPONDENT 13 |
12,11 |
63,93 |
31.71 |
13,23 |
| RESPONDENT 16 |
1,00 |
44,56 |
23:45 |
6,78 |
| RESPONDENT 17 |
15,68 |
87,64 |
51,35 |
11,80 |
| RESPONDENT 20 |
1,50 |
17,62 |
29. 10. |
2,85 |
| RESPONDENT 21 |
11,80 |
23,55 |
17,18 |
2.10 |
| RESPONDENT 22 |
3.28 |
55,73 |
34,77 |
7.21 |
| CB |
9.23 |
50,78 |
31.31 |
7.14 |
| Kontrolní cyklus 4 – množství krve – kontrolní skupina |
| Respondenti |
Min. |
Max. |
CB |
CO |
| RESPONDENT 4 |
26,98 |
55,92 |
45,36 |
5.09 |
| RESPONDENT 5 |
27,32 |
87,55 |
54,66 |
12,89 |
| RESPONDENT 8 |
1,49 |
34,49 |
22:00 |
6,92 |
| RESPONDENT 9 |
3,47 |
48,85 |
31,73 |
7,39 |
| RESPONDENT 12 |
29,90 |
90,79 |
59,73 |
9,68 |
| RESPONDENT 13 |
30,35 |
74,15 |
49,60 |
7,59 |
| RESPONDENT 16 |
14:00 |
43,71 |
30.02 |
4,80 |
| RESPONDENT 17 |
63,35 |
143,25 |
104,23 |
11.33 |
| RESPONDENT 20 |
2,59 |
36,33 |
21.76 |
6.21 |
| RESPONDENT 21 |
3,61 |
11.25 |
6,38 |
0,96 |
| RESPONDENT 22 |
18,58 |
65,61 |
39,60 |
7.41 |
| CB |
20.15 |
62,90 |
42,28 |
7:30 |
| Závěr vývoje požadovaného množství krve – kontrolní skupina |
|
|
|
| Cyklus |
Min. |
Max. |
CB |
CO |
| Kontrolní cyklus 1 |
12,90 |
40,91 |
25,93 |
4,78 |
| Řídicí cyklus 2 |
18,26 |
61,12 |
41,33 |
6,50 |
| Řídicí cyklus 3 |
9.23 |
50,78 |
31.31 |
7,14 |
| Řídicí cyklus 4 |
20.15 |
62,90 |
42,28 |
7.30 |
| CB |
15.13 |
53,93 |
35,22 |
6,43 |
Vývoj naměřených hodnot středního požadovaného množství krve u subjektů v kontrolní skupině se sporadicky mění v každém kontrolním cyklu a není patrný žádný trend. Nárůst průměrného potřebného množství krve u subjektů kontrolní skupiny v některých kontrolních cyklech je důsledkem zvýšení vysoké fiktivní hodnoty oběhu u některých subjektů.
Průměrná minimální hodnota potřebného množství krve ve všech kontrolních cyklech leží u subjektů hlavní skupiny o více než 20 %.
<
Přihlaste se k odběru novinek o ochraně před zářením.
Bez spamu
Odhlášení kdykoliv
Sdílejte tyto znalosti
Pomozte ostatním dozvědět se více o harmonizaci prostoru.