Při dlouhodobé studii závisí vývoj hodnot kožní teploty na různých faktorech, jako je klima a aktuální množství krve subjektu. Podle dosavadních zkušeností z laboratoře IGEF teplotní křivka často vyvolává dlouhodobé zatěžování organismu geobiologickými poli se škodlivým účinkem, tj. přírůstek teplotní křivky se plynule mění v krátkých intervalech. Zdá se, že dlouhodobé vystavení nepříznivým geobiologickým polím je škodlivé pro udržení konstantní tělesné teploty.
| Řídicí cyklus 3 – Respondenti | Min. | Max. | Průměr | Standardní odchylka | |||||
| Respondent1 | 32,68 | 33,45 | 33.12 | 0,24 | |||||
| Respondent2 | 33,69 | 34,73 | 34,35 | 0,28 | |||||
| Respondent3 | 22,65 | 23.39 | 22,94 | 0,20 | |||||
| Respondent 6 | 33,65 | 34,33 | 34.02 | 0,11 | |||||
| Respondent7 | 33,40 | 33,61 | 33,50 | 0,05 | |||||
| Respondent 10 | 34,74 | 35,11 | 34,89 | 0,09 | |||||
| Respondent 11 | 34,86 | 35,32 | 35,15 | 0,10 | |||||
| Respondent 14 | 33,16 | 33,63 | 33,42 | 0,13 | |||||
| Respondent 15 | 32,26 | 33,26 | 32,75 | 0,25 | |||||
| Respondent 18 | 35,23 | 35,45 | 35,38 | 0,05 | |||||
| Respondent 19 | 34,19 | 34,41 | 34,33 | 0,07 | |||||
| Průměr | 32,77 | 33,34 | 33.08 | 0,14 | |||||
| Kontrolní cyklus 4 –teplota Sansanse" skupina | |||||||||
| Respondenti | Min. | Max. | Průměr | Standardní odchylka | |||||
| Respondent1 | 29,18 | 30,55 | 29,86 | 0,50 | |||||
| Respondent2 | 30,94 | 32,58 | 31,84 | 0,53 | |||||
| Respondent3 | 24,14 | 25,16 | 24,56 | 0,40 | |||||
| Respondent 6 | 34,28 | 34,68 | 34,47 | 0,15 | |||||
| Respondent7 | 34,38 | 34,72 | 34,56 | 0,08 | |||||
| Respondent 10 | 35,24 | 35,49 | 35,40 | 0,05 | |||||
| Respondent 11 | 34,34 | 34,96 | 34,81 | 0,14 | |||||
| Respondent 14 | 21,58 | 30,34 | 26:00 | 2,91 | |||||
| Respondent 15 | 33,19 | 33,85 | 33,51 | 0,22 | |||||
| Respondent 18 | 35.09 | 35,49 | 35,24 | 0,10 | |||||
| Respondent 19 | 32,75 | 33.07 | 32,92 | 0,08 | |||||
| Průměr | 31.37 | 32,81 | 32.11 | 0,47 | |||||
| Řídicí cyklus 3 – Respondenti | Min. | Max. | Průměr | Standardní odchylka | |||||
| Respondent1 | 31,63 | 32,87 | 32,52 | 0,34 | |||||
| Respondent2 | 32,47 | 33,87 | 33,49 | 0,38 | |||||
| Respondent3 | 25,70 | 27,32 | 26.38 | 0,45 | |||||
| Respondent 6 | 33,05 | 33,42 | 33,25 | 0,12 | |||||
| Respondent7 | 34,37 | 35,23 | 34,73 | 0,24 | |||||
| Respondent 10 | 35,33 | 35,82 | 32,65 | 0,09 | |||||
| Respondent 11 | 34,42 | 34,82 | 34,67 | 0,09 | |||||
| Respondent 14 | 35,22 | 35,50 | 35,40 | 0,06 | |||||
| Respondent 15 | 33,25 | 34,43 | 34,00 | 0,36 | |||||
| Respondent 18 | 35.03 | 35,53 | 35,26 | 0,13 | |||||
| Respondent 19 | 24,82 | 31,24 | 29,48 | 0,01 | |||||
| Průměr | 32:30 | 33,64 | 32,89 | 0,21 | |||||
| Respondenti | Min. | Max. | Průměr | Standardní odchylka | |||||
| Respondent1 | 32,79 | 33,84 | 33.22 | 0,03 | |||||
| Respondent2 | 32,50 | 35,55 | 35,45 | 0,09 | |||||
| Respondent3 | 33,25 | 34,44 | 33,68 | 0,57 | |||||
| Respondent 6 | 32.09 | 32,95 | 32,54 | 0,26 | |||||
| Respondent7 | 32,10 | 33,27 | 32,73 | 0,38 | |||||
| Respondent 10 | 35,25 | 35,82 | 35,58 | 0,17 | |||||
| Respondent 11 | 34,28 | 34,59 | 34,48 | 0,08 | |||||
| Respondent 14 | 21,32 | 34.08 | 30,51 | 3,74 | |||||
| Respondent 15 | 31,98 | 33,58 | 32,72 | 0,46 | |||||
| Respondent 18 | 34,71 | 35.04 | 34,83 | 0,08 | |||||
| Respondent 19 | 29,49 | 31,91 | 30,87 | 0,72 | |||||
| Průměr | 31,80 | 34.10 | 33,33 | 0,60 | |||||
| Shrnutí – Teploty pokožky – hlavní skupina | ||||
| Respondenti | Min. | Max. | Průměr | Standardní odchylka |
| Kontrolní cyklus 1 | 32,77 | 33,34 | 33.08 | 0,14 |
| Řídící cyklus 2 | 31,37 | 32,81 | 32.11 | 0,47 |
| Řídící cyklus 3 | 32,30 | 33,64 | 32,89 | 0,21 |
| Řídící cyklus 4 | 31,80 | 34,10 | 33,33 | 0,60 |
| Průměr | 32.06 | 33,47 | 32,85 | 0,35 |
>
Grafická znázornění změn hodnot teploty kůže jsou prezentována na základě středních hodnot ve stupních Celsia.