| Kontrolný cyklus 1 – Srdcová frekvencia – Kontrolná skupina |
| Respondenti |
Min. |
Max. |
Priemerná hodnota |
Štandardná odchýlka |
| Respondent4 |
86,29 |
103,79 |
93,49 |
2.23 |
| Odporca 5 |
86,29 |
108,17 |
95,90 |
0,17 |
| Respondent8 |
43,39 |
56,48 |
49,24 |
2,53 |
| Respondent9 |
47,41 |
60,48 |
54,91 |
2.01 |
| Odporca 12 |
67,96 |
82,59 |
74,50 |
2,66 |
| Odporca 13 |
66,21 |
93,66 |
79,56 |
4,58 |
| Odporca 16 |
65,64 |
81,71 |
71,89 |
2,73 |
| Odporca 17 |
64,00 |
89,31 |
72,26 |
21,32 |
| Respondent20 |
56,06 |
70,46 |
62,26 |
2.21 |
| Respondent21 |
71,78 |
98,47 |
85,21 |
3,39 |
| Odporca 22 |
76,80 |
130,17 |
105,35 |
9,53 |
| priemer |
66,53 |
88,66 |
76,78 |
4,85 |
|
| Kontrolný cyklus 2 – Srdcová frekvencia – Kontrolná skupina |
| Respondenti |
Min. |
Max. |
Priemerná hodnota |
Štandardná odchýlka |
| Respondent4 |
80,84 |
94,82 |
88,90 |
2,40 |
| Odporca 5 |
78,37 |
96,00 |
86,97 |
2,55 |
| Respondent8 |
48,92 |
60,01 |
52,89 |
1,86 |
| Respondent9 |
53,71 |
63,48 |
59,15 |
1,99 |
| Odporca 12 |
73,14 |
92,54 |
80,45 |
2,83 |
| Odporca 13 |
63,47 |
82,59 |
74,53 |
3,70 |
| Odporca 16 |
61,44 |
80,00 |
68,23 |
2,74 |
| Odporca 17 |
57,31 |
89,31 |
67,13 |
4.19 |
| Respondent20 |
51,20 |
61,44 |
56,09 |
1,98 |
| Respondent21 |
89,30 |
105,21 |
96,50 |
2,79 |
| Odporca 22 |
67,37 |
137,15 |
108,40 |
10,10 |
| priemer |
65,92 |
87,50 |
76,29 |
3,38 |
| Kontrolný cyklus 3 – Srdcová frekvencia – Kontrolná skupina |
| Respondenti |
Min. |
Max. |
Priemerná hodnota |
Štandardná odchýlka |
| Respondent4 |
93,66 |
106,67 |
99,39 |
2.33 |
| Odporca 5 |
86,29 |
112,95 |
100,91 |
3.32 |
| Respondent8 |
40,42 |
54,47 |
46,79 |
1,93 |
| Respondent9 |
52,97 |
61,44 |
56,55 |
1,67 |
| Odporca 12 |
65,64 |
85,34 |
75,34 |
0,05 |
| Odporca 13 |
69,19 |
85,34 |
77,27 |
2,83 |
| Odporca 16 |
69,82 |
90,36 |
77,27 |
2,81 |
| Odporca 17 |
59,53 |
103,79 |
81,27 |
8,36 |
| Respondent20 |
49,55 |
56,89 |
50,23 |
1,71 |
| Respondent21 |
80,00 |
97,22 |
88,62 |
3,59 |
| Odporca 22 |
65,08 |
118,16 |
85,96 |
8,82 |
| priemer |
66,56 |
88,42 |
76,33 |
3,40 |
|
| Kontrolný cyklus 4 – Srdcová frekvencia – Kontrolná skupina |
| Respondenti |
Min. |
Max. |
Priemerná hodnota |
Štandardná odchýlka |
| Respondent4 |
101,05 |
112,95 |
106,15 |
1,89 |
| Odporca 5 |
94,81 |
112,95 |
103,71 |
3,57 |
| Respondent8 |
45,18 |
53,34 |
48,28 |
1.22 |
| Respondent9 |
48,61 |
58,19 |
52,65 |
1,87 |
| Odporca 12 |
77,58 |
97,22 |
83,67 |
3,78 |
| Odporca 13 |
66,21 |
83,48 |
75,50 |
2,95 |
| Odporca 16 |
71,11 |
93,66 |
82,57 |
2,69 |
| Odporca 17 |
59,08 |
91,43 |
67,69 |
5.26 |
| Respondent20 |
44,91 |
56,06 |
49,71 |
2.24 |
| Respondent21 |
57,31 |
90,36 |
72,30 |
7,90 |
| Odporca 22 |
75,29 |
130,17 |
98,98 |
9,56 |
| priemer |
67,38 |
89,07 |
76,47 |
3,90 |
| Súhrn – Teploty pokožky – Kontrolná skupina |
| Respondenti |
Min. |
Max. |
priemer |
Štandardná odchýlka |
| Kontrolný cyklus 1 |
66,53 |
88,66 |
76,78 |
4,85 |
| Kontrolný cyklus 2 |
65,92 |
87,50 |
76,29 |
3,38 |
| Kontrolný cyklus 3 |
66,56 |
88,42 |
76,33 |
3,40 |
| Kontrolný cyklus 4 |
67,38 |
89,07 |
76,47 |
3,90 |
| priemer |
66,60 |
88,42 |
76,47 |
3,88 |
Hodnoty počtu úderov srdca u subjektov v kontrolnej skupine sa pohybujú s malými odchýlkami okolo strednej hodnoty neutrálneho merania v kontrolnej skupine. Nedá sa identifikovať ako rytmický proces organizmu.
Prihláste sa na odber noviniek o ochrane pred žiarením.
Bez spamu
Odhlásenie kedykoľvek
Zdieľajte tieto vedomosti
Pomôžte ostatným dozvedieť sa viac o harmonizácii priestoru.